Главная Стать дилером

Стати дилером

Автомобілі, які можна вважати візитною карткою України, виготовляються на українському підприємстві руками найкращих українських фахівців. Звичайно ж, це Запорізький Автомобілебудівельний Завод. Автомобілі, які увібрали найкращі традиції автомобілебудування, проходять всі етапи зборки на одному підприємстві, яке має сертифікат якості ISO 9001. Процес збирання автомобіля проходить під жорстким контролем стандартів якості з урахуванням найсуворіших вимог, із залученням найсучаснішого обладнання, якому немає аналогів в Україні. Наразі клієнтам пропонуються декілька моделей, що носять шильдик ЗАЗ на радіаторній решітці: SENS, Lanos фургон та Lanos седан або хетчбек. Кожна з цих моделей уже встигла зробити щасливою сотні тисяч автовласників у багатьох країнах світу. Ці автомобілі залишаються популярними вже не один рік, про що свідчать продажі. Це й не дивно, оскільки мова йде про дійсно витривалі, якісні, надійні, і, що найголовніше, доступні автомобілі, перевірені українськими шляхами. Навіть минулий рік, важкий для всього авторинку, не зміг похитнути позиції представників продуктової лінійки ЗАЗ: Lanos і SENS знову стали лідерами продажів в Україні.
Філія Української Автомобільної Корпорації, компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» працює на ринку України з 2002 року. Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» є офіційним дистриб’ютором автомобілів ЗАЗ в Україні. Дилерська мережа компанії є найбільшою в Україні.
Пропонуємо і Вам разом з нами будувати перспективний та прибутковий бізнес, запрошуємо зацікавлені організації спробувати стати дилером автомобілів «АвтоЗАЗ-сервіс». З питань налагодження співпраці звертайтеся, будь ласка, до відділу розвитку дилерської мережі Філії «АвтоЗАЗ-сервіс»: Андронов Володимир Анатолійович:  ZAZnetwork@ukravtozaz.com 
  
(044) 201-33-08
 

Версия для печати

НОВОСТИ бренда ЗАЗ

08 Ноября 2015

Все новости ЗАЗ

08 Ноября 2015


Ланос ремонт     Ланос клуб     Ланос хетчбэк     Ланос гбо    
© 2006. Разработка New Age Lab New Age Lab Карта сайта     Автомобили Lanos